Deel dit artikel:

Graag horen wij jouw mening!

Het Watersportverbond wil continu haar aanbod voor de wedstrijdsport in Nederland verbeteren en aanpassen op de wensen van onze sporters en aangesloten verenigingen. Dat kunnen we alleen samen met de sporters en organisatoren, dus jullie.

Wij horen dan ook graag wat wij kunnen verbeteren om het wedstrijdzeilen nog leuker en aantrekkelijker te maken. Wij horen dit niet alleen graag via onderstaande e-mailadressen, maar gaan ook graag op locatie met onze sporters in gesprek.

Onlangs hebben wij daarom een Bijeenkomst Wedstrijdzeilen georganiseerd. Helaas was de animo minder dan verwacht en gehoopt. Misschien was dit niet de juiste manier. Daarom ook het verzoek om aan ons door te geven hoe wij het beste alle wensen kunnen inventariseren. Op welke wijze kunnen wij het beste met jou in contact komen? Ook dat horen wij graag. Bel of mail ons daarom vooral. Daar help je niet alleen jezelf, maar ook ons enorm mee!

Functie Contactgegevens
Algemene Watersportverbond zaken waar nog geen specifiek contact over is

info@watersportverbond.nl

+31 30 3077500

Wedstrijdsport zaken waar nog geen specifiek contact over is wedstrijdsport@watersportverbond.nl
Communicatie inzake nationale kampioenschappen / wedstrijden / evenementen wedstrijden@watersportverbond.nl
Communicatie inzake ORC, IRC en overige rating klassen rating@watersportverbond.nl
Communicatie inzake kano kanowedstrijden@watersportverbond.nl
Arend van Bergeijk - wedstrijdsport algemeen

arend@watersportverbond.nl 

+31 6 28 56 78 28 

Hylke Steensma - wedstrijden en evenementen 

hylke.steensma@watersportverbond.nl

+31 6 26 25 48 99 

Michiel Woort - eenheidsklassen

michiel.woort@watersportverbond.nl 

+31 6 27 05 31 61

Peter de Jong - rating klassen

peter.de.jong@watersportverbond.nl 

+31 6 11 33 26 64

Bejanca van Grootheest - kano 

bejanca.van.grootheest@watersportverbond.nl 

+31 6 11 36 64 51 

Ellen Vat - administratie licenties en certificaten

 ellen.vat@watersportverbond.nl

+31 30 30 77 525

naar boven